Results 2017 International C-show

Click here for complete results

Results 2017 National C-show

Click here for complete results

Results 2017 Aljassimya Amateur Challenge

Click here for complete results

Results 2016 International C-show

Click here for complete results

Results 2016 Aljassimya Amateur Challenge

Click here for complete results


Results 2015 International C-show

Best of Show: Dalia J

Best Beautiful Head: Nafiesa Makito

Best Movement: HF Santiago De Magnifique

Gold Medal Geldings: MR Atuallah
Silver Medal Geldings: Postar
Bronze Medal Geldings: Cadanz Badir

Gold Medal Filly Foals: CBA Davinsa El Haleem
Silver Medal Filly Foals: Forelock's Ynicon
Bronze Medal Filly Foals: Bembom's Palida

Gold Medal Colt Foals: ZK Maran
Silver Medal Colt Foals: MR Matthiz E
Bronze Medal Colt Foals: Pshmay H

Gold Medal Yearling Fillies: Melody J
Silver Medal Yearling Fillies: Marrakech J
Bronze Medal Yearling Fillies: Bohemia Estopa SLM

Gold Medal Yearling Colts: Zeus EA
Silver Medal Yearling Colts: AJA Alisandro
Bronze Medal Yearling Colts: Aristo OS

Gold Medal Junior Fillies: Dalia J
Silver Medal Junior Fillies: Forelock's Veronique
Bronze Medal Junior Fillies: Lamis Al Khalediah

Gold Medal Junior Colts: Shadi Al Khalediah
Silver Medal Junior Colts: Shiraz de Lafon
Bronze Medal Junior Colts: HF Santiago De Magnifique

Gold Medal Senior Mares: Al Juba
Silver Medal Senior Mares: Nesj El Markhisa
Bronze Medal Senior Mares: Ghazalat Al Khalediah

Gold Medal Senior Stallions: Shamal Al Khalediah
Silver Medal Senior Hengsten: Mahder Al Jamal
Bronze Medal Senior Hengsten: BB Escondhio

Results 2015 International Amateur Show

Best of Show: MM Elisany

Gold Medal Geldings: ASE Bailando
Silver Medal Geldings: Pintara Zensation

Gold Medal Junior Fillies: MM Elisany
Silver Medal Junior Fillies: F&M Dafhira
Bronze Medal Junior Fillies: F&M Capulja

Gold Medal Junior Colts: Habib's Mystic
Silver Medal Junior Colts: Nafiesa Makito

Gold Medal Senior Mares: Cadanz Delayla
Silver Medal Senior Mares: CW Gitana
Bronze Medal Senior Mares: Kashmira Lazize

Gold Medal Senior Stallions: TH Amal
Silver Medal Senior Stallions: A Q'T Guy
Bronze Medal Senior Stallions: Jhamyro Angyis Legacy

Click here for complete results


Results 2014 International C-show

Best of Show: Chantilly NK

Best Foal: Kanyshah PKA

Best Beautiful Head: Razi al Khalediah

Champion Ridden Class: Ysabella F
Reserve Champion Ridden Class: Cuba

Champion Ridden Class Part Bred: Ismar
Reserve Champion Ridden Class Part Bred: Vidocq

Gold Medal Geldings: Polmir
Silver Medal Geldings: Emirzo
Bronze Medal Geldings: Cadanz Charif

Gold Medal Filly Foals: Kanyshah PKA
Silver Medal Filly Foals: Elishaal CB
Bronze Medal Filly Foals: Palacupa Rifat

Gold Medal Colt Foals: Hermes
Silver Medal Colt Foals: Exandir BA
Bronze Medal Colt Foals: F&M Dhior

Gold Medal Junior Fillies: Chantilly NK
Silver Medal Junior Fillies: AJ Mahiba
Bronze Medal Junior Fillies: Bay-Munah W

Gold Medal Junior Colts: Gallardo
Silver Medal Junior Colts: ZT Farid
Bronze Medal Junior Colts: D Bab el Shams

Gold Medal Senior Mares: Ejrene
Silver Medal Senior Mares: Bint Bessolea
Bronze Medal Senior Mares: Desha Bahreyn

Gold Medal Senior Stallions: Razi al Khalediah
Silver Medal Senior Hengsten: Mouheb
Bronze Medal Senior Hengsten: Hypnotic ibn Eternity

Results 2014 International Amateur Show

Best of Show: Julnar al Jassimya

Gold Medal Geldings: Cuba
Silver Medal Geldings: Rashid el Najim
Bronze Medal Geldings: BV Ajmal

Gold Medal Junior Fillies: Julnar al Jassimya
Silver Medal Junior Fillies: Metallica KA
Bronze Medal Junior Fillies: Cadanz Delayla

Gold Medal Junior Colts: Habib's Madiba
Silver Medal Junior Colts: ASE Bailando
Bronze Medal Junior Colts: Jhamyro Angyis Legacy

Gold Medal Senior Mares: CW Gitana
Silver Medal Senior Mares: ASE Rahyeelah
Bronze Medal Senior Mares: Ysabella F

Gold Medal Senior Stallions: Just Noyz

Click here for complete results


Results 2014 National C-show

Best of Show: Forelock's Shaheen

Beste Veulen: Kanyshah PKA

Bestgaand Rijpaard: Cuba

Gold Medal Ruinen: MR Ataullah
Silver Medal Ruinen: Cadanz Charif
Bronze Medal Ruinen: Cadanz Badir

Gold Medal Merrieveulens: Kanyshah PKA
Silver Medal Merrieveulens: Yazahra Hayati
Bronze Medal Merrieveulens: Palacupa Rifat

Gold Medal Hengstveulens: F&M Dhior
Silver Medal Hengstveulens: Al Nagham
Bronze Medal Hengstenveulens: Exandir BA

Gold Medal Junior Merries: Forelock's Vantastica
Silver Medal Junior Merries: Cadanz Djamilah
Bronze Medal Junior Merries: Metallica KA

Gold Medal Junior Hengsten: Forelock's Shaheen
Silver Medal Junior Hengsten: LB Genesis
Bronze Medal Junior Hengsten: Matiullah Khan

Gold Medal Senior Merries: Bay Magic W
Silver Medal Senior Merries: Badi'ah VS
Bronze Medal Senior Merries: CW Gitana

Gold Medal Senior Hengsten: ZA Imago
Silver Medal Senior Hengsten: El Cosimo
Bronze Medal Senior Hengsten: Passada's Tamman

Click here for complete results


Results 2013 International C-show

Best of Show: El Palacio VO

Best Foal: Mashique PKA

Best Beautiful Head: El Palacio VO

Champion Ridden Class: AHC Eskardo
Reserve Champion Ridden Class: AR Sinan Azim

Gold Medal Geldings: El Emando
Silver Medal Geldings: Cadanz Badir
Bronze Medal Geldings: Amir Rifat

Gold Medal Filly Foals: Mashique PKA
Silver Medal Filly Foals: AF Kouriyah
Bronze Medal Filly Foals: El Emeera AO

Gold Medal Colt Foals: Forelock's Lacoste
Silver Medal Colt Foals: Fajro RJ
Bronze Medal Colt Foals: Ero's Vyto T

Gold Medal Junior Fillies: Mississippi J
Silver Medal Junior Fillies: AJ Assala
Bronze Medal Junior Fillies: Manart Sudair

Gold Medal Junior Colts: Magillian Apal
Silver Medal Junior Colts: Lammah al Fahdiah
Bronze Medal Junior Colts: Medor Moniscione

Gold Medal Senior Mares: Fabryszka
Silver Medal Senior Mares: Nooran al Khalediah
Bronze Medal Senior Mares: ZT Assdashika

Gold Medal Senior Stallions: El Palacio VO
Silver Medal Senior Hengsten: Baha AA
Bronze Medal Senior Hengsten: Pristice Kossack

Click here for complete results


Results 2013 National C-show

Best of Show: ASE Faraaj

Beste Veulen: Mashique PKA

Best Bewegend Paard: Forelock's Lacoste

Bestgaand Rijpaard: AR Sinan Azim

Gold Medal Ruinen: Cadanz Badir
Silver Medal Ruinen: Cadanz Charif
Bronze Medal Ruinen: AR Sinan Azim

Gold Medal Merrieveulens: Mashique PKA
Silver Medal Merrieveulens: AF Kouriyah
Bronze Medal Merrieveulens: F&M Karmaya

Gold Medal Hengstveulens: Forelock's Lacoste
Silver Medal Hengstveulens: Ero's Vyto T
Bronze Medal Hengstenveulens: Muchaquito

Gold Medal Junior Merries: Bess Me Simone
Silver Medal Junior Merries: Giulietta
Bronze Medal Junior Merries: Bay-Magic W

Gold Medal Junior Hengsten: ASE Faraaj
Silver Medal Junior Hengsten: Bess Nasri
Bronze Medal Junior Hengsten: ES Romeo el Than

Gold Medal Senior Merries: Indiana T
Silver Medal Senior Merries: Sagira KSI
Bronze Medal Senior Merries: Bas Nesrine

Gold Medal Senior Hengsten: BB Escondhio
Silver Medal Senior Hengsten: EA Jameel

Click here for complete results


Results 2012 International C-show

Best of Show: Moutaz al Biwaibiya

Best Foal: Primeval Kossack

Best Movements: MM Sultan

Best Beautiful Head: Anette Moniscione

Champion Ridden Class: Kadar's Echoo
Reserve Champion Ridden Class: AF Verhima

Gold Medal Geldings: Erogon
Silver Medal Geldings: DA Achat
Bronze Medal Geldings: FA Emerald

Gold Medal Filly Foals: Forelock's Vanny
Silver Medal Filly Foals: AF Kampyna
Bronze Medal Filly Foals: Ghyna O

Gold Medal Colt Foals: Primeval Kossack
Silver Medal Colt Foals: HM Carrera
Bronze Medal Colt Foals: F&M Quedhio

Gold Medal Junior Fillies: Anette Moniscione
Silver Medal Junior Fillies: Lola OS
Bronze Medal Junior Fillies: Ariella OS

Gold Medal Junior Colts: Don Luciano SL
Silver Medal Junior Colts: TH Hamza
Bronze Medal Junior Colts: Erogant

Gold Medal Senior Mares: Emira SVA
Silver Medal Senior Mares: Bint Tahanie
Bronze Medal Senior Mares: Catinia de Saile

Gold Medal Senior Stallions: Moutaz al Biwaibiya
Silver Medal Senior Hengsten: MM Sultan
Bronze Medal Senior Hengsten: Kunar T

Click here for complete results


Results 2012 National C-show

Best of Show: Kubay Khan

Beste Veulen: AF Kampyna

Best Bewegend Paard: FS Bengal Bay

Bestgaand Rijpaard: FS Bengal Bay

Gold Medal Ruinen: FS Bengal Bay
Silver Medal Ruinen: Esploratore
Bronze Medal Ruinen: Cadanz Badir

Gold Medal Merrieveulens: AF Kampyna
Silver Medal Merrieveulens: Forelock's Vanny
Bronze Medal Merrieveulens: Forelock's Lizzy

Gold Medal Hengstveulens: ASE Faraaj
Silver Medal Hengstveulens: HM Carrera
Bronze Medal Hengstenveulens: F&M Quedhio

Gold Medal Junior Merries: Ero's Romantique
Silver Medal Junior Merries: AF Mirenga
Bronze Medal Junior Merries: Forelock's Yessy

Gold Medal Junior Hengsten: Forelock's Yucatan
Silver Medal Junior Hengsten: ZA Imago
Bronze Medal Junior Hengsten: Erogant

Gold Medal Senior Merries: Amerika
Silver Medal Senior Merries: Sagira KSI
Bronze Medal Senior Merries: AF Zjaba

Gold Medal Senior Hengsten: Kubay Khan
Silver Medal Senior Hengsten: MA Kailash
Bronze Medal Senior Hengsten: ES Rivas

Klik hier voor uitgebreide uitslagen van 2012!


Results 2011 National C-show

Best of Show: Yusriyyah

Beste Veulen: Forelock's Yucatan

Best Bewegend Paard: Sagrand

Bestgaand Rijpaard: Diva Kossack

Gold Medal Ruinen: Vestival
Silver Medal Ruinen: ES Rajesh
Bronze Medal Ruinen: Habib's Amir

Gold Medal Merrieveulens: Forelock's Lunette
Silver Medal Merrieveulens: Ero's Romantique
Bronze Medal Merrieveulens: AF Kamilah

Gold Medal Hengstveulens: Forelock's Yucatan
Silver Medal Hengstveulens: Eroyal T
Bronze Medal Hengstenveulens: Rivaii KA

Gold Medal Junior Merries: Yusriyyah
Silver Medal Junior Merries: Valeria 'F'
Bronze Medal Junior Merries: Bess-Lakia

Gold Medal Junior Hengsten: Justilicious
Silver Medal Junior Hengsten: Strike of Gold
Bronze Medal Junior Hengsten: Yokidoki 'F'

Gold Medal Senior Merries: Peppi
Silver Medal Senior Merries: AF Karimah
Bronze Medal Senior Merries: AF Zjaba

Gold Medal Senior Hengsten: ES Rivas
Silver Medal Senior Hengsten: Rector's Aristocrates
Bronze Medal Senior Hengsten: Masud T

Klik hier voor uitgebreide uitslagen van 2011!


Results 2010 National C-show

Best of Show: T.M. Walencia

Beste Veulen: Yusty 'F'

Best Bewegend Paard: Bess-Lakia

Bestgaand Rijpaard: Bess-Fanestha

Gold Medal Ruinen: Cadanz Badir
Silver Medal Ruinen: SA Movin' Star
Bronze Medal Ruinen: Piper 10 BB

Gold Medal Merrieveulens: Yusty 'F'
Silver Medal Merrieveulens: Bess-Lakia
Bronze Medal Merrieveulens: Topi's Kyona

Gold Medal Hengstveulens: Justilicious
Silver Medal Hengstveulens: Vadron 'F'
Bronze Medal Hengstenveulens: Topi's Sharaton

Gold Medal Junior Merries: Shariah K.S.I.
Silver Medal Junior Merries: Nafiesa Malaika
Bronze Medal Junior Merries: Faridah bint Marajj PKA

Gold Medal Junior Hengsten: Masud 'T'
Silver Medal Junior Hengsten: Passada's Tammam
Bronze Medal Junior Hengsten: Just Noyz

Gold Medal Senior Merries: T.M. Walencia
Silver Medal Senior Merries: Si Shamara (*Ster)
Bronze Medal Senior Merries: Bess-Gitana

Gold Medal Senior Hengsten: Gasir (ES) (*Ster)
Silver Medal Senior Hengsten: ES Rivas
Bronze Medal Senior Hengsten: Gabbaar Ibn Asja

Klik hier voor uitgebreide uitslagen van 2010!


Results 2009 National C-show

Best of Show: Shadhiraah

Best Handler: Chris van Schalkwijk

Bestgaand Rijpaard: Pirouette

Gold Medal Ruinen: Piper 10 BB
Silver Medal Ruinen: Cadanz Badir
Bronze Medal Ruinen: Nanu Mahdi Bizar

Gold Medal Merrieveulens: AF Kamariaa
Silver Medal Merrieveulens: ND's Aruba
Bronze Medal Merrieveulens: AF Bayuma

Gold Medal Hengstveulens: AF Vamoyo
Silver Medal Hengstveulens: SA Tawfiq
Bronze Medal Hengstenveulens: SA Aqil

Gold Medal Junior Merries: Yody "F"
Silver Medal Junior Merries: Fys.Arab.Jawharah
Bronze Medal Junior Merries: Mashah "T"

Gold Medal Junior Hengsten: BA Ptuj
Silver Medal Junior Hengsten: AF Malloy
Bronze Medal Junior Hengsten: AF Kayode

Gold Medal Senior Merries: Shadhiraah
Silver Medal Senior Merries: Bess-Chandirah
Bronze Medal Senior Merries: Amerika (*Ster)

Gold Medal Senior Hengsten: Papillon
Silver Medal Senior Hengsten: AF Cupido
Bronze Medal Senior Hengsten: Pladykt (*Ster)

Klik hier voor uitgebreide uitslagen van 2009!


Results 2008 National C-show

Best of Show: Ydola "F"

Best in Nederland gefokt paard: SA Mawiyah

Best Handler: Kaylee de Jong

Bestgaand Rijpaard: Nicolai H

Kampioen Ruinen: Piper 10 BB
Reservekampioen Ruinen: Don Sultan

Kampioen Merrieveulens: Valentyna "F"
Reservekampioen Merrieveulens: AF Verhima

Kampioen Hengstveulens: Rih-al-Rayyan
Reservekampioen Hengstveulens: Habib's Baron

Kampioen Junior Merries: SA Mawiyah
Reservekampioen Junior Merries: Naverka

Kampioen Junior Hengsten: Nubiec
Reservekampioen Junior Hengsten: Masud "T"

Kampioen Senior Merries: Ydola "F"
Reservekampioen Senior Merries: Aisha Monpelou

Kampioen Senior Hengsten: ES Rivas
Reservekampioen Senior Hengsten: Riki's Shabri*D (*Ster)

Klik hier voor uitgebreide uitslagen van 2008!


Results 2007 National C-show

Best of Show: Manilah

Best Handler: Aurid Muskee

Bestgaand Rijpaard: Nicolai H

Kampioen Ruinen: Debat
Reservekampioen Ruinen: Akrevpa's Azkaban

Kampioen Merrieveulens: A.F. Venicia
Reservekampioen Merrieveulens: You-Tou "F"

Kampioen Hengstveulens: Linton "F"
Reservekampioen Hengstveulens: FHJ Moushill

Kampioen Junior Merries: Naverka
Reservekampioen Junior Merries: Bess-Gloria

Kampioen Junior Hengsten: A.F. Umoyo
Reservekampioen Junior Hengsten: Bess-Fakhir

Kampioen Senior Merries: Manilah
Reservekampioen Senior Merries: Raville "P"

Kampioen Senior Hengsten: Gasir
Reservekampioen Senior Hengsten: Djamal Bahir RZ.A

Klik hier voor uitgebreide uitslagen van 2007!


Results 2006 National C-show

Best of Show: Monitra

Kampioen Merrieveulens: Ashanti
Reservekampioen Merrieveulens: Sultasza

Kampioen Hengstveulens: A.F. Parcival
Reservekampioen Hengstveulens: A.F. Kamaraj

Kampioen Ruinen: Aquileja
Reservekampioen Ruinen: Mir Cyran

Kampioen Junior Merries: BB Jhadenz
Reservekampioen Junior Merries: A.F. Escada

Kampioen Junior Hengsten: Piper 10 BB
Reservekampioen Junior Hengsten: A.F. Umoyo

Kampioen Senior Merries: Monitra
Reservekampioen Senior Merries: Amerika

Kampioen Senior Hengsten: Lobeke
Reservekampioen Senior Hengsten: Al Ahmar

Klik hier voor uitgebreide uitslagen van 2006!


Results 2005 National C-show:

Best of Show: Sacha’s Bashuk

Kampioen Merrieveulens: SA Mawiyah
Reservekampioen Merrieveulens: A.F. Max Maya

Kampioen Hengstveulens: Lavinzky “F”
Reservekampioen Hengstveulens: BB Ashadel

Kampioen Ruinen: Sacha’s Bashuk
Reservekampioen Ruinen: FA Abel

Kampioen Junior Merries: Ydola “F”
Reservekampioen Junior Merries: Mirtasza

Kampioen Junior Hengsten: Djamal Bahir RZ.A
Reservekampioen Junior Hengsten: A.F. Esquire

Kampioen Senior Merries: Vikuba
Reservekampioen Senior Merries: Amerika

Kampioen Senior Hengsten: A.F. Cupido
Reservekampioen Senior Hengsten: Kar Hacedor

Klik hier voor uitgebreide uitslagen van 2005!


Results 2004 National C-show:

Best of Show: Verdi “F”

Kampioen Veulens: Verdi “F”
Reservekampioen Veulens: A.F. Azukar B

Kampioen Ruinen: Djawid Y.D.
Reservekampioen Ruinen: Chatar Aamar

Kampioen Junior Merries: Aicha SVA
Reservekampioen Junior Merries: Malak

Kampioen Junior Hengsten: SA Movin’ Star
Reservekampioen Junior Hengsten: Vivaldi “F”

Kampioen Senior Merries: Asaad AlBadeia
Reservekampioen Senior Merries: Veronia

Kampioen Senior Hengsten: Esprit
Reservekampioen Senior Hengsten: JMA Halim

Klik hier voor uitgebreide uitslagen van 2004!